Aktualności: DAFA na fali sukcesu!!!
DAFA na fali sukcesu!!!
2013-05-07

DAFA NA FALI SUKCESU !

III edycja konferencji DAchy i FAsady

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zorganizowało po raz trzeci własną konferencję naukowo-techniczną w dn. 31 stycznia w ramach MTP Budma 2013. Jej tematem przewodnim były: „DAchy i FAsady – technologie i wykonawstwo bez wad”.

ZOBACZ RELACJĘ FOTOGRAFICZNĄ

Atrakcyjność merytoryczna konferencji zaowocowała imponującą frekwencją 180 słuchaczy, dowodząc po raz kolejny jak ważną rolę odgrywa DAFA w doskonaleniu wiedzy i wymianie doświadczeń.

Audytorium konferencji stanowili nie tylko specjaliści branży budowlanej, zawodowo związani z wykonawstwem dachów płaskich i fasad (architekci, projektanci, konstruktorzy, wykonawcy, producenci, inwestorzy), ale również nauczyciele akademiccy oraz studenci kierunków budowlanych.

Do współpracy przy konferencji zaproszono grono ekspertów Stowarzyszenia DAFA, którzy starannie dobrali tematykę referatów nie tylko pod kątem ich atrakcyjności merytorycznej lecz także potrzeby zaprezentowania inspirujących i aktualnych zagadnień z obszaru dachów płaskich i fasad... (czytaj dalej)

MATERIAŁY KONFERENCYJNE

KONTAKT Z BIUREM STOWARZYSZENIA

tel.: + 48 77 44 28 600
fax: +48 77 44 28 604
tel. kom.: + 48 600 48 28 85
e-mail:biuro@dafa.com.pl


cofnij  |  do góry  |  drukuj