Aktualności: Wydanie II edycji Katalogu rozwiązań akustycznych
Wydanie II edycji Katalogu rozwiązań akustycznych
2017-06-02

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce opracowany w ramach GM AKUSTYKA:

„DAFA A 2.01. Katalog rozwiązań akustycznych – wydanie II”.

Katalog jest autorskim i unikalnym na polskim rynku opracowaniem, zawierającym kilkadziesiąt rozwiązań lekkiej obudowy (konstrukcje ścienne i przekrycia dachowe) wiodących producentów tego typu systemów w Polsce: ArcelorMittal, Balex Metal, Blachy Pruszyński, Izopanel, Rockwool, Ruukki.

Są to rozwiązania przebadane w europejskich akredytowanych laboratoriach pod względem izolacyjności akustycznej, jak również pochłaniania dźwięku.

Publikację opracował dr inż. Marek Niemas przy współpracy zespołu redakcyjnego w osobach: Daniela Drozdowicza i Piotra Olgierda Koryckiego.

Katalog przeznaczony jest dla architektów, projektantów oraz wykonawców przy projektowaniu nowych i modernizowaniu lub remoncie już istniejących budynków.

Stanowi istotne narzędzie do właściwego podejmowania decyzji przy projektowaniu obiektów pod kątem właściwości dźwiękoizolacyjnych i dźwiękochłonnych w celu spełnienia wymagań akustycznych obowiązujących w Polsce w odniesieniu do budownictwa ogólnego, przemysłowego i administracyjnego.

Katalog jest dobrym przykładem, że konkurencją jesteśmy na rynku budowlanym, a w sprawach merytorycznych możemy razem pracować i mieć do siebie zaufanie.

Publikacja dostępna jest na ksiegarnia.dafa.com.pl

cofnij  |  do góry  |  drukuj