☛ Spójrz na to: WIRTUALNA AKADEMIA DAFA

Stowarzyszenie DAFA uruchomiło WIRTUALNĄ AKADEMIĘ DAFA – projekt edukacyjny złożony z cyklu webinarów.

Szkolenia dedykowane są w głównej mierze wykonawcom dachów płaskich i fasad oraz projektantom, architektom i wszystkim zainteresowanym uczestnikom procesu budowlanego.

Dotychczasowe webinary objęły problematykę: zielonych dachów w aspekcie zmian klimatycznych, realizacji dachów z blach fałdowych, bezpieczeństwa pożarowego dachu oraz projektowania i wykonywania ścian zewnętrznych w kontekście ppoż.

Nagrania udostępnione są na www.dafa.com.pl w zakładce WIRTUALNA AKADEMIA.

 

 

 

Planowany na wrzesień harmonogram szkoleń obejmuje webinary o tematyce: fizyki budowli, dachów płaskich; techniki mocowań i zagadnień ppoż.

Jesienną serię otworzy ekspert Stowarzyszenia DAFA – Marian Bober omawiając zagadnienia techniki mocowań w kontekście obciążeń na łączniki i ich wpływu na nośność.

Szkolenie on-line z zakresu fizyki budowli przeprowadzi ekspert ppoż, DAFA – Daniel Drozdowicz. Webinar obejmie aspekty formalno-prawne, zasady obliczeń współczynnika przenikania ciepła U, mostki termiczne, przykłady tzw. „trudnych ścian” (z kaset stalowych czy konsol), przykłady obliczeń wilgotnościowych.

 

Marian Bober

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydz. Mechaniczny. Od 1993 roku w branży zamocowań budowlanych. Obecnie Dyrektor Wsparcia Technicznego w Rawlplug S.A.. Autor i współautor publikacji technicznych Stowarzyszenia DAFA, prelegent na konferencjach dla projektantów, wykonawców i architektów. Autor i współautor artykułów branżowych opisujących zagadnienia techniki mocowań. Koordynator Grupy Merytorycznej TECHNIKA MOCOWAŃ.

Daniel Drozdowicz

Absolwent Politechniki Szczecińskiej, Budownictwo Lądowe, Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Związany z firmą ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.– Product Manager. Współautor wytycznych Stowarzyszenia. Prelegent na konferencjach dla projektantów, wykonawców i architektów.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do DAFA i skorzystania z nowej platformy  e-learningowej, która pozwoli wartościowo wykorzystać czas podnosząc przy tym kwalifikacje!

 

PARTNERZY PROJEKTU: