I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aktualności

Nowa inicjatywa merytoryczna DAFA – Asekuracja prac na wysokości

Z przyjemnością przedstawiamy nową inicjatywę merytoryczną Stowarzyszenia DAFA, zawiązaną w celu opracowania „Wytycznych oraz dobrych praktyk związanych z asekuracją pracy na wysokości”.

Koncepcji przyświeca intencja, aby bezpieczeństwo pracy na wysokości było wspólnym dobrem, a cała branża spojrzała na temat asekuracji z większą odpowiedzialnością.

Prace będą realizowane w ramach nowopowołanej Grupy Merytorycznej BHP-ASEKURACJA.

Zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami i przesyłania zgłoszeń do współpracy na adres: biuro@dafa.com.pl

Zobacz więcej

Nowa edycja wytycznych „Bezpieczeństwo pożarowe dachów”

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem aktualizacją publikacji „Bezpieczeństwo pożarowe dachów”, opracowanych przez mgr inż. Monikę Hyjek oraz mgr inż. Krzysztofa Bagińskiego.

Wytyczne „Bezpieczeństwo pożarowe dachów” Stowarzyszenia DAFA to spojrzenie na problematykę bezpieczeństwa pożarowego pod kątem jednolitych wymogów z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, zasad doboru materiałów, dobrych praktyk sztuki budowlanej i zaleceń dla wykonawców. Niepowtarzalność poradnika polega na przedstawieniu w nim zarówno wiedzy teoretycznej jak i praktyki.

Publikacja to wyraźny krok w kierunku świadomego projektowania – nawet pozornie drobne odstępstwa od sklasyfikowanych układów mogą zmienić właściwości i klasyfikacje ogniowe całych elementów budowlanych.

W każdej chwili będą mieli Państwo łatwy dostęp do prawidłowych rozwiązań dla dachów płaskich w zakresie ochrony ppoż. – ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich wymogów prawnych i dobrych praktyk sztuki budowlanej.

Zapraszamy aby sięgnąć po całą publikację do naszej Księgarni Technicznej – www.dafa.com.pl 

Zobacz więcej

Pobierz Katalog Członków DAFA

Katalog Członków DAFA to kompendium sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów wykonawców i producentów, a dodatkowo pakiet praktycznych informacji ułatwiający bezpośredni kontakt ze zleceniobiorcą.

Potencjał danych zawartych w Katalogu z pewnością ułatwi wybór w procesie ofertowania pozwalając na realizację inwestycji z wiarygodnymi i sprawdzonymi partnerami.

POBIERZ KATALOG DAFA – KLIK

 

Zobacz więcej

Należymy do

Partnerzy