I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Aktualności

Zaproszenie na szkolenie “FOTOWOLTAIKA NA DACHACH PŁASKICH”

Serdecznie zapraszamy do udziału w unikalnym szkoleniu pt. „Fotowoltaika na dachach płaskich” organizowanym przez Stowarzyszenie DAFA w dn. 12.09.2024 r. w Hotelu 500 w Strykowie k. Łodzi.

Wydarzenie stanowi pierwsze w Polsce tego typu szkolenie techniczne poruszające szczegółowe aspekty projektowania i wykonywania instalacji PV na dachach płaskich w oparciu o nowe wytyczne Stowarzyszenia: „Fotowoltaika na dachach płaskich. Wytyczne projektowania, montażu i eksploatacji”.

Szkolenie dedykowane jest całej branży związanej z fotowoltaiką: montażystom, projektantom, dostawcom, wykonawcom, inwestorom, deweloperom, firmom ubezpieczeniowym, zarządcom obiektów, przedstawicielom samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych oraz administracji publicznej.

 

 

Zobacz więcej

Premiera wydawnicza Stowarzyszenia DAFA – »Poradnik projektowania systemów oddymiania»

Z dumą prezentujemy efekt kilkuletnich prac zespołu rzeczoznawców i specjalistów z branży przeciwpożarowej: „Poradnik dobrych praktyk w projektowaniu systemów oddymiania grawitacyjnego obiektów budowlanych”.

Poradnik jest autorskim opracowaniem stworzonym od podstaw przez grupę ekspertów skupionych w Stowarzyszeniu DAFA, bazującym na ich wieloletnim doświadczeniu.

Opracowanie stanowi kompleksowe vademecum wiedzy teoretyczno-praktycznej, porządkujące zagadnienia z dziedziny projektowania systemów oddymiania oraz wskazujące propozycje rozwiązań dla istotnych problemów projektowych.

Poradnik jest źródłem fachowej wiedzy dla wszystkich osób związanych z procesem budowlanym, które chcą zgłębić wiedzę z zakresu oddymiania obiektów budowlanych, w tym m.in. do: inżynierów, projektantów, architektów, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz pracowników służb Państwowej Straży Pożarnej.

Wytyczne dostępne są w Księgarni Technicznej Stowarzyszenia DAFA:

Zobacz więcej

Pobierz Katalog Członków DAFA

Katalog Członków DAFA to kompendium sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów wykonawców i producentów, a dodatkowo pakiet praktycznych informacji ułatwiający bezpośredni kontakt ze zleceniobiorcą.

Potencjał danych zawartych w Katalogu z pewnością ułatwi wybór w procesie ofertowania pozwalając na realizację inwestycji z wiarygodnymi i sprawdzonymi partnerami.

POBIERZ KATALOG DAFA – KLIK

 

Zobacz więcej

Należymy do

Partnerzy