Aktualności

15 lat minęło jak jeden dzień ! Relacja z Jubileuszu DAFA

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA rozpoczęło działalność ponad 15 lat temu.

Jubileuszowe spotkanie odbyło się 19 maja w miejscowości Józefów.

Uroczystość uświetniło swoją obecnością ponad 100 członków i przedstawicieli najsolidniejszych firm budowlanych zrzeszonych w Stowarzyszeniu.

Obchody jubileuszu połączone zostały z Walnym Zebraniem Członków, które było okazją do podsumowania działalności DAFA w 2021 roku.

Uroczystego otwarcia obrad dokonał Prezes Piotr Olgierd Korycki, który podziękował za zaangażowanie wielu osób w projekty Stowarzyszenia, stawiające DAFA na pozycji opiniotwórczej organizacji branżowej.

Stowarzyszenie jest cenione za wiedzę przekazywaną w postaci wytycznych, które mają na celu kształtowanie najlepszych praktyk i doskonalenie jakości polskiego budownictwa.

Zobacz więcej

Jubileusz 15-lecia Stowarzyszenia DAFA

W dniach 19/20 maja w Józefowie odbędzie się niezwykle ważne wydarzenie dla branży budowlanej – Jubileusz 15-lecia Stowarzyszenia DAFA.

Będziemy mieli okazję dokonać na nim bilansu naszych projektów ale także podsumować minione lata.

W programie przewidziano Walne Zgromadzenie Członków DAFA, blok prezentacji sponsorskich oraz uroczystą Galę Jubileuszu 15-lecia organizacji.

Uroczystość uświetni swoją obecnością ponad 100 Gości – przedstawicieli firm wykonawczych oraz producentów i dostawców materiałów na dachy płaskie i fasady.

To będzie bardzo wartościowe spotkanie!

Sponsorzy:

 

Zobacz więcej

Relacja ze szkolenia „BHP – Zabezpieczenia zbiorowe”

Dążąc do zapewnienia poprawnego pod względem bezpieczeństwa wykonywania prac na budowach, Stowarzyszenie DAFA zorganizowało w dniach 24-25 marca we Wrocławiu szkolenie z zakresu BHP, poświęcone propagowaniu wytycznych „Zabezpieczenia zbiorowe”.

W spotkaniu wzięło udział 40 osób – głównie firmy realizujące wielkopowierzchniowe inwestycje w zakresie dachów płaskich i fasad, które na co dzień spotykają się z ryzykiem pracy na wysokości.

Zobacz więcej

Pobierz Katalog Członków DAFA

Katalog Członków DAFA to kompendium sprawdzonych przez inwestorów i polecanych przez architektów wykonawców i producentów, a dodatkowo pakiet praktycznych informacji ułatwiający bezpośredni kontakt ze zleceniobiorcą.

Potencjał danych zawartych w Katalogu z pewnością ułatwi wybór w procesie ofertowania pozwalając na realizację inwestycji z wiarygodnymi i sprawdzonymi partnerami.

POBIERZ KATALOG DAFA – KLIK

 

Zobacz więcej

Należymy do

Partnerzy