B.E.H. Sp. z o.o.

ul. Dereniowa 2/100, 02-776 Warszawa
tel. 22 644 15 19
e-mail: beh@beh.pl
strona www: www.beh.pl

Spółka B.E.H. specjalizuje się od 1993 roku w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie pokryć dachowych oraz montażu lekkiej obudowy ścian.

Doświadczenie zawodowe kierownictwa i pracowników firmy jest gwarancją dobrej jakości wykonywanych prac.

Wysoki standard usług potwierdzają liczne referencje i zadowolenie klientów.

Firma współpracuje z producentami materiałów o światowej renomie.

Spółka B.E.H. jest autoryzowanym wykonawcą pokryć w technologii takich firm jak: PROTAN, SIKA, FIRESTONE, ICOPAL, SOPREMA i innych.

Więcej

Balkar Technology Sp. z o.o.

ul. Towarowa 36, 28-200 Staszów
tel. +48 (15) 864 23 79
fax. +48 (15) 864 23 79 wew. 23
e-mail: biuro@balkar.pl
strona www: www.balkar.pl

BALKAR Technology Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku budowlanym od 1991 r. realizującym obiekty w technologii konstrukcji stalowych, z zastosowaniem systemów lekkiej obudowy dachów i ścian.

Zajmujemy się także montażem pasm świetlnych oraz świetlików punktowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest montaż profesjonalnych systemów odprowadzających wodę z połaci dachowych w tym systemy podciśnieniowe.

Lata doświadczeń i testowania najlepszych i najbardziej sprawdzonych technologii pozwoliły nam stworzyć własny nowoczesny system pasm świetlnych BAL UNILIGHT 2000. Oferowane pasma posiadają stosowne badania i atesty przeprowadzone w Zakładzie Konstrukcji i Elementów Budowlanych ITB w Warszawie oraz Zakładzie Badań Ogniowych ITB w Warszawie.

Więcej

Chornet Dachy Fasady

ul. Spółdzielcza 10, 65-082 Zielona Góra
tel. +48 (68) 32 57 800
fax. +48 (68) 32 57 800
e-mail: chornet@chornet.pl
strona www: chornet.pl

Firma CHORNET, od ponad 12 lat zajmuje się realizacją dachów płaskich na obiektach przemysłowych, centrach handlowych i logistycznych. W trakcie swojej działalności zdobywaliśmy uprawnienia i doświadczenia w nowoczesnych technologiach krycia dachów płaskich papą termozgrzewalną, folią PVC, membraną EPDM. Tymi materiałami wyremontowaliśmy obiekty przemysłowe należące do czołowych producentów materiałów izolacyjnych oraz przemysłowo-spożywczych, a także obiekty oświatowe i sakralne, gdzie uzyskaliśmy opinię rzetelnego wykonawcy.

Wraz ze zdobywaniem doświadczenia przy wykonywaniu dachów płaskich poszerzaliśmy swoją działalność o ocieplanie budynków, izolacje ciężkie zbiorników, silosów, fundamentów i ścian budynków oraz mostów, prace antykorozyjne konstrukcji stalowych i betonowych. Odbudowa dachów zielonych z odpowiednim systemem drenażowym, renowacje istniejących naświetli dachowych lub montaż nowych. Świadczymy również kompleksowo usługi blacharskie jako obróbki oraz w pełnej odbudowie ścian, gzymsów i połaci dachu.

Więcej

Commercecon Sp. z o o. Sp.K.

ul. Inwestycyjna 5, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel. +48 42 632 10 20
fax. +48 42 632 10 39
e-mail: biuro@commercecon.pl
strona www: www.commercecon.pl

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy.

Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż konstrukcji i hal stalowych.

Realizujemy obiekty przemysłowe takie, jak: konstrukcje stalowe i hale stalowe. Wykonujemy hale magazynowe i hale produkcyjne na terenie całego kraju.

W naszych działaniach opieramy się na sprawdzonych i nowoczesnych technologiach, zgodnych z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom Klientów, stale wzbogacamy swoją ofertę. Co za tym idzie nie tylko hale magazynowe, hale produkcyjne i obiekty przemysłowe są naszą specjalnością.

Jesteśmy też otwarci na realizację zamówień hal o różnym przeznaczeniu. Oferowane przez nas hale stalowe i konstrukcje stalowe cechują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, wygodą użytkowania, bezawaryjną eksploatacją oraz estetyką elewacji.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom montaż konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie, a także kompleksową i profesjonalną obsługę.

Więcej

IZODACH SJ W. Całka H. Sychta

ul. Proszówki 3, 32-700 Bochnia
tel. (14) 611 59 81
fax. (14) 611 01 83
e-mail: izodach@interia.pl
strona www: izodach.pl

Kompleksowe wykonawstwo pokrycia dachowego – folia PVC, lub papa termozgrzewalna.

Dachy płaskie: bitumiczne, folie PVC, membrany EPDM, obudowa metalowa – dachy.

Więcej

P.P.U.H. PROMUS Ruda Śląska Sp. z o.o.

ul. Gen. Hallera 18a, 41-709 Ruda Śląska
tel. 32 34 20 601
fax. 32 34 20 602
e-mail: info@promus.com.pl
strona www: www.promus.com.pl

Od projektu przez wykonanie i montaż konstrukcji obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych, infrastruktury technicznej oraz budynków związanych z ochroną środowiska.

Więcej

Poburski Dachtechnik Sp z o.o.

ul. Cygana 4, 45-131 Opole
tel. +48 (77) 44 28 150
fax. +48 (77) 44 29 065
e-mail: biuro@poburski.pl
strona www: www.poburski.pl

Zajmujemy się projektowaniem, uszczelanianiem oraz profesjonalnym wykonastwem dachów i osłon. Należymy w Polsce oraz w Niemczech do przodującej grupy przedsiębiorstw w zakresie budownictwa specjalistycznego.
Działalność firmy Poburski związana jest głównie z dużymi obiektami takimi jak: hale przemysłowe, budowle administracyjne, mieszkalne i banki, centra handlowe, parkingi i garaże podziemne. W naszej działalności łączymy wysoką jakość planowania detali z właściwym doborem materiałów oraz z zachowaniem wysokiej kultury organizacyjno-wykonawczej.
Oferujemy systemowe rozwiązania dla dachów oraz fasad. Opanowaliśmy wiele technologii oraz metod wykonawczych. Współpracujemy z tymi producentami materiałów, którzy gwarantują zachowanie technicznych właściwości swych produktów w jak najdłuższym czasie.

Więcej

Polting S.A.

ul. Jagodowa 10, 44-110 Gliwice
tel. +48 (32) 23 25 870
fax. +48 (32) 23 25 870
e-mail: info@polting.com.pl
strona www: www.polting.com.pl

Probis Sp. z o.o.

ul. Parzewska 4, 05-800 Pruszków
tel. 22 7381111
fax. (0-22) 738 11 13
e-mail: probis@probis.info
strona www: www.probis.info

Zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów o charakterze przemysłowym oraz hal logistycznych a także obiektów będących siedzibami firm z częścią produkcyjną w szerokim pojęciu tych słów. Służymy doradztwem technicznym, sporządzamy szacunkowe wyceny przedsięwzięcia, tworzymy niezbędna dokumentację projektową z uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz realizujemy kompleksowo zadanie inwestycyjne z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie włącznie. Dysponujemy dużym , ponad 10 letnim doświadczeniem ,popartym wieloma udanymi realizacjami. Zatrudniamy doświadczonych , dobrze wyszkolonych pracowników i współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami. Stosujemy niepowtarzalne rozwiązania konstrukcyjne, optymalizowane i adaptowane zgodnie z oczekiwaniami Inwestora w zakresie związanym z konstrukcja stalową i żelbetową i funkcjonalnością obiektu . Wykorzystujemy szybkie metody realizacji obiektów z zastosowaniem prefabrykowanych elementów żelbetowych oraz swobodnie poruszamy się w zakresie wykonawstwa pokryć dachowych z membran PVC i wszelkiego rodzaju obudów ściennych. Stosujemy procedury zgodne z przyznanym nam certyfikatem jakości ISO9001:2008 oraz certyfikatem spawalnictwa DIN ISO 3834-2. Jesteśmy laureatami- rankingów : Gazele Biznesu ,Skrzydła Biznesu, -konkursów : Mazowiecka Firma 2007r. , Efektywna firma 2010r., Europejski Medal 2011r. za europejska jakość produktu przyznawany przez BCC, którego jesteśmy członkiem, posiadamy certyfikat Rzetelna Firma wydany przez KRD oraz Przejrzysta Firma wydany przez D&B.

Więcej

Skalski Sp. z o.o.

ul. Mazowiecka 37/10, 30-019 Kraków
tel. +48 (12) 42 33 040
fax. +48 (12) 63 23 220
e-mail: info@skalski.com.pl
strona www: www.skalski.com.pl

Firma specjalizuje się jako generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej na terenach wskazanych przez Inwestora. Generalne wykonawstwo obejmuje zarówno sferę projektowania jak i prowadzenia robót we wszystkich branżach, aż do określonego etapu rozruchu inwestycji. Koordynacja robót prowadzona przez Firmę „SKALSKI” ma charakter ciągły, wyrażający się udziałem wszystkich uczestników procesu produkcyjnego w wymaganych etapach prac budowlanych.

„SKALSKI” Sp. z o.o. jest kontynuacją szerokiej działalności Firmy Budowlano – Handlowej „SKALSKI” założonej w 1982 r. jako „Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych i Usług Budowlanych” z siedzibą w gminie Kocmyrzów – Luborzyca, która z biegiem lat przekształciła się w firmę budowlaną o charakterze wykonawczym.

Firma specjalizuje się jako generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej na terenach wskazanych przez Inwestora. Generalne wykonawstwo obejmuje zarówno sferę projektowania jak i prowadzenia robót we wszystkich branżach, aż do określonego etapu rozruchu inwestycji. Koordynacja robót prowadzona przez Firmę „SKALSKI” ma charakter ciągły, wyrażający się udziałem wszystkich uczestników procesu produkcyjnego w wymaganych etapach prac budowlanych.

Firma SKALSKI realizuje również inwestycje na zasadzie deweloperskiej, a naszym największym osiągnięciem w tej dziedzinie jest Centrum Logistyczne „TC Dębica” w Tarnowie – magazyn o powierzchni 46 000 m2 ( z możliwością dalszej rozbudowy).

Na uwagę zasługują również pozostałe wybudowane przez nas w tzw. Generalnym Wykonawstwie Centra Logistyczne, takie jak Metropol o pow 28 000 m² w Błoniach k. Warszawy, Logistic City o pow 42 000 m² w Piotrkowie Trybunalskim, Trans Południe o pow. 16 000 m²w Podgrodziu k. Dębicy czy Biuro Inwestycji Kapitałowych w Broniszach k. Warszawy, Krakowie i Sosnowcu o łącznej powierzchni 66.000 m2.

Ważnym dorobkiem są realizacje inwestycji o znaczeniu historycznym. Na zlecenie Zarządu Rewaloryzacji Zespołów Zabytkowych Miasta Krakowa Firma SKALSKI wykonywała w latach 1990 – 1992:
– odnowę Restauracji „Wierzynek”
– elewację Teatru J. Słowackiego
– elewację Muzeum Archeologicznego.
Na zlecenie inwestorów indywidualnych remontowaliśmy kompleksowo kamienice w Starym Krakowie np.: przy ul. Floriańskiej 38 oraz przy ul. Sławkowskiej 26 (m.in. Restauracja Cyrano de Bergerac).
W latach 1991 do 1993 była przeprowadzana renowacja i budowa obiektu o dużym znaczeniu ponadregionalnym – „Centrum Kultury Żydowskiej” w krakowskiej dzielnicy Kazimierz – na zlecenie „FUNDACJI JUDAICA”. Odbudowa obejmowała odnowę istniejącej jeszcze, ale zniszczonej w 85%, stuletniej części budynku. Nowa, wbudowana część, (konstrukcja aluminiowa) została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia: pełna klimatyzacja, nowoczesna kotłownia gazowa, systemy alarmowe itp.

W roku 1994 Firma SKALSKI wykonała remont całej kondygnacji w „Domu Turysty” przy ul. Westerplatte wraz z pełnymi pracami elektrycznymi, wodno – kanalizacyjnymi oraz wyposażeniem wewnątrz pokoi. W 1995 r. zrealizowaliśmy budowę Salonu „RENAULT” w Krakowie, prowadzoną w tzw. Generalnym Wykonawstwie.
Dla potrzeb Stowarzyszenia „WSPÓLNOTA POLSKA” wykonaliśmy kapitalny remont – „Domu Polskiego” w Mohylewie oraz „Domu Polskiego” w Lidzie na Białorusi. Jest to duży obiekt wznoszony na palach betonowych, charakteryzujący się niepowtarzalnością swojej architektury nawet w skali Europy.
Od 1996 roku Firma SKALSKI współpracuje z Firmą ASTRON Buildings S.A. z siedzibą w Luksemburgu wchodzącej od 2005 roku w skład szwedzkiej grupy LINDAB. Dzięki współpracy z Astronem Spółka oferuje rozwiązania techniczne o najwyższym światowym standardzie. Każdy budowany obiekt traktowany jest indywidualnie, co w połączeniu z modułową technologią umożliwia niemal dowolne kształtowanie architektury i rozmiarów. Od tego okresu firma zrealizowała ponad 120 hal o łącznej powierzchni ponad 500 000 m2 i jest jedną z wiodących firm dealerskich Astrona w Europie.
Do naszych najważniejszych inwestycji zaliczamy :
„Suder&Suder” – hala produkcyjna o pow 15 000 m² w Modlnicy k. Krakowa
• „Zetkama” – hala produkcyjna o pow. 9 000 m² w Ścieniawce Średniej k. Kłodzka
„Ekoland” – hala wraz z budynkiem administracyjnym o pow. 35 000 m2 w Tychach
• „Maspex” – kompleks hal o pow. 22 000 m2 w Wadowicach
• „Sanglass” – hala wraz z budynkiem administracyjnym o pow. 9 000 m2 w Mielcu
• „Sanplast” – hala produkcyjno-magazynowa o pow. 15 000 m2 w Wymysłowicach k. Inowrocławia
• „Toyota Tsuscho Poland” dla Takenaka Europe – fabryka odlewów aluminiowych o pow. 8 000 m2 w Wałbrzychu
• „NGK Ceramics” dla Takenaka Europe – zakład produkcyjny o pow. 57 000 m2 w Gliwicach
• „Polifarb- Cieszyn- Wrocław S.A.’ – hala magazynowa o pow. 10 000 m² we Wrocławiu
• „ Wincanton Trans European Polska „ – centrum logistyczne o pow. 17.000 m2 w Piasecznie koło Warszawy, •

”SKALSKI” Sp. z o.o. udziela wieloletniej gwarancji na wykonywane roboty.

Inwestorzy zlecający wykonanie zadań naszej Spółce wystawiają nam pozytywną opinię o jakości i terminowości prowadzonych przez nas robót. Jako, że w swoich realizacjach współpracowaliśmy z różnymi firmami w takich branżach jak instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, tryskaczowe, klimatyzacyjne, teletechniczne, wentylacje, zabezpieczenia p. pożarowe potrafimy koordynować i zabezpieczyć inwestycje we wszystkich branżach.

Więcej

Termatex Sp z o.o.

ul. Ostojów 43 A, 26-130 Suchedniów
tel. +48 (41) 25 43 900
fax. +48 (41) 25 43 902
e-mail: handel@termatex.pl; wykonawstwo@termatex.pl
strona www: www.termatex.pl

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych ,,Termatex’’ Sp. z o.o. działa od roku 1987 zatrudniając ponad 250 osób.

Podstawowym obszarem działalności jest kompleksowa obsługa klienta poprzez:
– wykonawstwo robót budowlanych, a w szczególności: pokryć dachowych, obudów ścian, robót elewacyjnych, dociepleniowych i wykończeniowych;
– dystrybucję bitumicznych materiałów izolacyjnych austriackiej firmy VILLAS oraz niemieckiej Binne;
– produkcję płyt TERMATEKT (styropian oklejany papą) oraz profili z materiałów termoizolacyjnych do kształtowania spadków na dachu;
– dystrybucję dachowych materiałów termoizolacyjnych ( wełna, styropian), preparatów, urządzeń i akcesorii dachowych;
– produkcja i montaż konstrukcji stalowych.

Więcej

Zurip S.A

ul. Warszawska 109, 28-366 Małogoszcz
tel. +48 (41) 38 75 130
fax. +48 (41) 31 07 073
e-mail: zurip@zurip.com.pl
strona www: www.zurip.com.pl
Powrót