Balkar Technology Sp. z o.o.

ul. Towarowa 36, 28-200 Staszów
tel. +48 (15) 864 23 79
fax. +48 (15) 864 23 79 wew. 23
e-mail: biuro@balkar.pl
strona www: www.balkar.pl

BALKAR Technology Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku budowlanym od 1991 r. realizującym obiekty w technologii konstrukcji stalowych, z zastosowaniem systemów lekkiej obudowy dachów i ścian.

Zajmujemy się także montażem pasm świetlnych oraz świetlików punktowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest montaż profesjonalnych systemów odprowadzających wodę z połaci dachowych w tym systemy podciśnieniowe.

Lata doświadczeń i testowania najlepszych i najbardziej sprawdzonych technologii pozwoliły nam stworzyć własny nowoczesny system pasm świetlnych BAL UNILIGHT 2000. Oferowane pasma posiadają stosowne badania i atesty przeprowadzone w Zakładzie Konstrukcji i Elementów Budowlanych ITB w Warszawie oraz Zakładzie Badań Ogniowych ITB w Warszawie.

Więcej

DWD Bautech Sp. z o.o.

ul. Wajdeloty 9/4, 80-437 Gdańsk
tel. +48 61 278 77 00
fax. +48 61 623 19 89
e-mail: biuro@dwdbautech.pl
strona www: www.dwdbautech.pl

Głównym celem DWD BauTech sp. z o. o. jest zapewnienie klientom kompleksowej usługi dostawy oraz wykonawstwa w zakresie szeroko rozumianej strefy budownictwa kubaturowego. Szybkość reakcji, terminowość oraz duża elastyczność to cechy, które wyróżniają nas na rynku.

Podstawowy zakres naszej działalności to produkcja oraz montaż następujących produktów:
– świetliki dachowe
– klapy oddymiające
– system podciśnieniowego odwodnienia dachu
– świetliki połaciowe dopasowane do płyt warstwowych różnych producentów
– naświetla ścienne
– zadaszenia

Produkty z naszego asortymentu są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, przy zachowaniu wymaganych standardów bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów.

Więcej

Mercor S.A.

ul. Grzegorza z Sanoka 2, 80-408 Gdańsk
tel. +48 (58) 34 14 245
fax. +48 (58) 34 13 985
e-mail: mercor@mercor.com.pl
strona www: www.mercor.com.pl

MERCOR S.A. z siedzibą w Gdańsku istnieje od 1988 roku. Jest jednym z największych w Polsce podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Firma tworzy międzynarodową grupę kapitałową, która na europejskim rynku należy do grona liderów w swojej dziedzinie. Od 2007 roku akcje MERCOR S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Na kompleksową ofertę MERCORU składają się:

  • systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych,
  • systemy wentylacji pożarowej,
  • zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

W skład portfolio firmy wchodzą setki realizacji wykonanych w Polsce i za granicą. Zdobyte doświadczenie zespół MERCORU łączy z innowacyjnością, tworząc nowe rozwiązania na miarę wyzwań współczesnego budownictwa.

Świadcząc kompleksowe usługi, firma ściśle współpracuje z projektantami i wykonawcami budynków. Oferuje pomoc w doborze i projektowaniu systemów ochrony przeciwpożarowej, produkuje urządzenia, które wchodzą w skład tych systemów, dostarcza je na budowę oraz montuje. Zapewnia także pełną opiekę serwisową, która jest gwarantem długoletniej sprawności systemów.

Większość asortymentu MERCOR wytwarza na indywidualne zamówienie klienta, który ma możliwość określenia pożądanych parametrów produktu z zachowaniem standardów bezpieczeństwa i wymagań wynikających z przepisów.

Więcej

SMAY Sp. z o.o.

ul. Podłęże 678, 32-003 Podłęże
tel. +48 12 378 1 800
e-mail: zapytania@smay.pl
strona www: www.smay.pl

SMAY dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. To producent wysokiej jakości akcesoriów, urządzeń i systemów wentylacyjnych, które spełniają najwyższe standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Działalność SMAY opiera się na dwóch głównych filarach:
• wentylacji bytowej – produkcji urządzeń zapewniających sprawną dystrybucję i regulację powietrza we wszelkich typach obiektów (strefa regulacji i dystrybucji powietrza),
• wentylacji pożarowej – dostarczaniu urządzeń zapewniających bezpieczeństwo ludzi i mienia na wypadek pożaru, wspierając służby ratunkowo-gaśnicze i ułatwiając przeprowadzenie ewakuacji z budynku w trakcie pożaru (strefa wentylacji pożarowej).

SMAY specjalizuje się w:
• produkcji urządzeń i systemów wentylacji pożarowej,
• produkcji i uruchamianiu systemów nadciśnieniowej ochrony przed zadymieniem dróg ewakuacyjnych na wypadek pożaru (Safety Way),
• produkcji i uruchamianiu systemów oddymiania klatek schodowych – grawitacyjnego i wspomaganego mechanicznie (Safety Exit, ZODIC),
• dostarczaniu systemów regulacji i dystrybucji powietrza w budynkach (wentylacji bytowej),
• zapewnianiu regulacji przepływu powietrza w laboratoriach i pomieszczeniach czystych (SMAYLAB®),
• systemach wentylacji strumieniowej garaży i tuneli (Safety Carpark, Safety Tunel),
• urządzeniach zakańczających instalacje wentylacyjne i akcesoriach wentylacyjnych.

SMAY wspiera klientów na każdym etapie projektu – począwszy od wsparcia w zaprojektowaniu instalacji i doborze odpowiednich rozwiązań, poprzez dostarczenie urządzeń i kompleksowych systemów, pomoc w uruchomieniu, montażu i odbiorze, na opiece gwarancyjnej i serwisowej skończywszy. Klienci SMAY mogą skorzystać z porady nie tylko doradcy technicznego, ale również zespołu projektantów i działu prowadzącego analizy CFD indywidualnie na potrzeby inwestycji, a na życzenie klienta firma ma możliwość przeprowadzenia prób dymowych na ostatnim etapie inwestycji.

SMAY współpracuje z najlepszymi ekspertami w branży, uczelniami i instytucjami naukowymi. Posiada własne laboratorium badawcze i współpracuje z najlepszymi akredytowanymi placówkami badawczymi w Europie. Podejmuje działania, które mają na celu wypracowanie skuteczniejszych rozwiązań w branży wentylacji oraz poprawę jakości życia ludzi i wykonania budynków w otoczeniu, w którym przebywamy. Firma posiada kilka patentów, realizuje wielkie projekty badawcze, tworzy nowe rozwiązania. Sprosta każdej inwestycji i dostarczy nietypowe rozwiązania dopasowane do wymogów każdego obiektu.

 

Jak radzi sobie branża budowlana w czasach pandemii?

Pobierz nowe wydanie magazynu BuildVent! (KLIKNIJ I POBIERZ-TUTAJ!)

Więcej