Schrag Polska Spółka z o. o.

ul. Kościelna 15, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel. +48 (42) 21 13 720
fax. +48 (42) 21 13 721
e-mail: office@schrag.pl
strona www: www.schrag.pl

Firma Schrag jest wiodącym przedsiębiorstwem dostarczającym wyroby dla budownictwa stalowego i przemysłowego w zakresie ścian i dachów.

Naszymi mocnymi stronami są jakoś, niezawodność i szybkość realizacji. Kształtowniki dostarczamy zawsze terminowo, odpowiednio opakowane i oznakowane. W celu rozwiązania indywidualnych problemów konstrukcji detali ścian i dachów oferujemy cały szereg usług dodatkowych tj. otworowanie, spawanie, wycinanie na wycinarce plazmowej, lub wykrawarce do blach, zaginanie itp.

Najpowszechniej stosowanymi kształtownikami giętymi na zimno są płatwie dachowe i rygle ścienne, tj. profile C, Z, Σ, Ω. Schrag Polska oferuje takie profile o dowolnych wymiarach poprzecznych wykonywane standardowo z blach stalowych ocynkowanych gatunków: DX51D+Z275NA-C, S320GD, S350GD, S390GD z gwarantowaną granicą plastyczności Re = 320 MPa, Re = 350 MPa, rzadziej zaś z Re = 390 MPa, blach stalowych ocynkowanych i powlekanych poliestrem w bogatej palecie kolorów RAL, z blach ze stali nierdzewnej oraz blach aluminiowych. Ponadto wytwarzamy całą gamę innych kształtowników, takich jak: płatwie okapowe, wymiany dachowe, samonośne podstawy pod pasma świetlne, rynny koszowe, rygle specjalne np. jako elementy nośne do wbudowania w kasety ścienne, ościeże bram i doków.

Schrag Polska oferuje także różnego rodzaju obróbki blacharskie, attyki, okapniki, naroża, listwy oraz wiele innych kształtowników o indywidualnej konstrukcji. Wszystkie kształtowniki wykonujemy z blach wyżej wymienionych gatunków o grubości od 0,5mm do 4mm i długości do 11000mm. Dzięki dużym zapasom magazynowy blach jesteśmy w stanie reagować niemalże natychmiast na potrzeby swoich klientów. Praca w systemie „just in time” jest u nas standardem.

Więcej