Adamietz Sp. z o.o.

ul.Braci Prankel 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. +48 (77) 46 33 775
fax. +48 (77) 46 33 176
e-mail: adamietz@adamietz.pl
strona www: adamietz.pl

Firma Adamietz działając na polskim rynku od 1994 roku wyspecjalizowała się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych typu budowa obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, hal magazynowych, hal produkcyjnych, salonów samochodowych i wielu innych.

Szeroki wachlarz możliwości wynika z posiadania wielu specjalistycznych maszyn, tj.: rozwijarki, nożyce gilotynowe, giętarki, prasy krawędziowe, wykrawarki, urządzenie do produkcji profili typu Sigma oraz Zet.

Zapewniamy pełną realizację projektu, od uzgodnienia wymagań warunków technicznych, a w razie konieczności wykonujemy prototyp, serię próbną przed realizacją ostatecznej wersji wyrobu.

Dysponujemy własnym taborem samochodowym o ładowności do 3,5 tony oraz ciągnikami siodłowymi z naczepami o ładowności 24 ton.

Tym co nas wyróżnia od konkurencji to elastyczność w podejściu do klienta oraz szybkość działania.

Więcej

Aluco System Sp. z o.o.

ul.Pańska 84, 25-811 Kielce
tel. +48 (41) 34 64 743
fax. +48 (41)34 64 846
e-mail: aluco@aluco.com.pl
strona www: www.aluco.com.pl

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu następujących wyrobów:
– świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych w systemie ALUCO-SKYLIGHT oraz ALUCO-SKYLIGHT AIR (łukowe, płaskie, trójkątne)
– naświetla pionowe z paneli poliwęglanowych
– klapy dymowe ALUCO-FIRE
– ślusarka aluminiowa (okna, drzwi, fasady)
– zadaszenia z płyt poliwęglanowych (np. stadiony piłkarskie, parkingi samochodowe).

Więcej

Aluco System Sp. z o.o.

ul. Pańska 84, 25-811 Kielce
tel. +48 (41) 34 64 743
fax. +48 (41)34 64 846
e-mail: aluco@aluco.com.pl
strona www: www.aluco.com.pl

Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu następujących wyrobów:
– świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych w systemie ALUCO-SKYLIGHT oraz ALUCO-SKYLIGHT AIR (łukowe, płaskie, trójkątne)
– naświetla pionowe z paneli poliwęglanowych
– klapy dymowe ALUCO-FIRE
– ślusarka aluminiowa (okna, drzwi, fasady)
– zadaszenia z płyt poliwęglanowych (np. stadiony piłkarskie, parkingi samochodowe).

Więcej

APK Dachy Zielone

ul. Kolna 12C, 30-381 Kraków
tel. 607 616 691
e-mail: piotr.wolanski@dachyzielone.net
strona www: www.dachyzielone.net

APK Dachy Zielone – autoryzowana firma wykonawcza, nasza specjalizacja to:

· zielone dachy (ogrody na dachach, dachy odwrócone)

· zielone tarasy (ogrody na tarasach, tarasy odwrócone)

· zazielenianie stropów nad parkingami podziemnymi

· hydroizolacja dachów i tarasów w technologii EPDM

· sprzedaż materiałów, systemów i substratów do dachów zielonych renomowanej, niemieckiej firmy Optigruen

· dachy płaskie (hydroizolacja dachów płaskich)

· dachy i tarasy użytkowe

· tarasy z drewna egzotycznego

· tarasy z płyt ceramicznych na dystansach marki Kronos

· ściany zielone (zielone ściany)

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, architektami, deweloperami, firmami budowlanymi realizującymi generalne wykonawstwo, inwestorami komercyjnymi, firmami projektującymi zieleń.

Nasze usługi są kompleksowe i obejmują:

· projektowanie oraz wykonawstwo dachów zielonych i tarasów zielonych

· wykonawstwo hydroizolacji na dachach i tarasach w technologii EPDM

· projektowanie, wykonawstwo i aranżację tarasów użytkowych

· konsultacje na etapie projektowania i doboru materiałów oraz systemów

· ekspertyzy i rozwiązywanie problemów (na etapie budowy i eksploatacji)

· modernizacje istniejących dachów płaskich

· szkolenia w zakresie technologii dachów i tarasów zielonych

· naprawę cieknących dachów i tarasów

Jesteśmy partnerem i autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Oprigruen – renomowanej, niemieckiej firmy specjalizującej się w materiałach i rozwiązaniach systemowych do dachów i tarasów zielonych. W ofercie także substraty dachowe.

Korzystamy z wieloletnich doświadczeń zagranicznych partnerów oraz wdrożeń na rynku polskim. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i dużą dbałością o jakość realizowanych zleceń i dobre relacje ze zleceniodawcami.

Działamy na rynku ogólnopolskim. Obsługiwane przez nas inwestycje mogą Państwo znaleźć m.in. na terenie Krakowa (Małopolska), Warszawy (mazowieckie), Rzeszowa (podkarpackie), Katowic (śląskie), Opola (opolskie), Kielc (świętokrzyskie), Zakopanego (małopolskie), Wrocławia (dolnośląskie).

Pracujemy na produktach renomowanych, sprawdzonych, atestowanych firm, w kooperacji z doświadczonymi ekspertami. Naszymi partnerami są między innymi PDT (dawniej Phoenix – niemiecki producent membran, EPDM do izolacji dachów i tarasów), Optigruen (Optigrun, niemiecki producent rozwiązań systemowych dla dachów i tarasów zielonych), Kemper System (niemiecki producent profesjonalnych systemów uszczelniania i powlekania), Sita (niemiecki producent odwodnień dachów, tarasów i balkonów), Essmann (niemiecki producent odwodnień dachów, tarasów i balkonów), Kronos Ceramiche (włoski producent tarasowych płyt ceramicznych, w tym imitujących drewno egzotyczne).

Więcej

Arcelor Construction Polska Sp. z o.o.

ul. Konopnica 120, 96-200 Rawa Mazowiecka
tel. +48 (22) 21 33 800
fax. +48 (22) 21 33 849
e-mail: biuro@arcelormittal-construction.pl
strona www: www.arcelor-construction.pl

ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. należy do koncernu stalowego ArcelorMittal – światowego numeru jeden w produkcji stali na świecie.

Posiadamy ponad 50 zakładów produkcyjnych w 26 państwach na świecie. Jesteśmy obecni na rynkach europejskich, azjatyckich, Ameryki Północnej i Południowej oraz w Północnej Afryce.

Jesteśmy producentem trzech marek produktów adresowanych do różnych grup odbiorców:

– ARCLAD – produkty standardowe (płyty warstwowe, profile trapezowe) dla średnich i dużych inwestycji . Marka ARCLAD oferuje generalnym wykonawcom i składom budowlanym krótki czas realizacji zamówienia i dostawy.

– ARVAL – oferuje innowacyjne rozwiązania i systemy dla architektów i firm wykonawczych. Wśród oferty produktowej ARVAL, nasi Klienci znajdą materiały w niestandardowych kolorach, o wysokich parametrach technicznych oraz produkowanych na potrzeby poszczególnych inwestycji. Oprócz materiałów budowlanych i systemów ARVAL wspiera Klientów bezpłatnym Doradztwem Technicznym, poczynając od etapu projektowania, a na rozbudowie inwestycji , czy renowacji kończąc. Wśród materiałów budowlanych sygnowanych marką ARVAL znajdą Państwo elewacje, rozwiązania i systemy ścienne, pokrycia dachowe, dachy zielone, system solarny, stropy zespolone, konstrukcje stalowe, niestandardowe rozwiązania akustyczne i termoizolacyjne w szerokiej gamie kolorów oraz wykonanych z różnych rodzajów stali.

– ARMAT – to materiały budowlane (blachodachówka, systemy rynnowe, stropy zespolone, konstrukcje stalowe, panele dachowe, blacha trapezowa) skierowane do rynku budownictwa jedno – i wielorodzinnego. Materiały marki ARMAT są dostępne w składach budowlanych.

Więcej
Powrót