IV Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

Zapraszamy w charakterze Patrona na  Targi i Kongres Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które odbędą się w dniach od 17 do 18 stycznia 2025 roku.

Styczniowe Targi to obowiązkowy punkt w kalendarzu tysięcy fachowców, którzy każdego roku odwiedzają kielecki ośrodek, by poznać szeroką ofertę produktów i usług firm sektora dachowego.

Coroczne wydarzenie jest prawdziwym świętem rzemiosła i miejscem wymiany doświadczeń oraz prezentacji nowości i premier produktowych.

W dniu 17 stycznia odbędzie się Konferencja Stowarzyszenie DAFA nt. „Wytycznych projektowania, montażu i eksploatacji fotowoltaiki na dachach płaskich” 

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych!

Czwarta edycja prawdziwego święta dekarzy – do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału!

Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty
https://www.targikielce.pl/dachforumi wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.