Webinar „Elewacje perforowane i dachy wielokrzywiznowe” – PATRONAT

Zapraszamy na objęte naszym PATRONATEM spotkanie online z cyklu ELEWACJE I DACHY, które odbędzie się 01 grudnia o godz. 11:00. Webinar pt. „Elewacje perforowane i dachy wielokrzywiznowe. Projektowanie i realizacja – wybrane zagadnienia” organizuje Virtus  Studio.

Temat elewacji i dachów oraz niezbędne kwestie przy projektowaniu i realizacji przybliży dr inż. PK Paweł Żwirek – współzałożyciel pracowni projektowej AKE Studio oraz członek Rady Technicznej DAFA. Autor licznych publikacji z zakresu konstrukcji metalowych i lekkiej obudowy.

Znajomość procesu produkcji okładzin perforowanych pozwala na dobór rozwiązań poprawnych technicznie, spełniających określone wymagania pod względem estetyki i funkcjonalności.

Przeprowadzenie na odpowiednio wczesnym etapie projektu analiz techniczno-ekonomicznych i wnikliwe rozpoznanie współczesnych technologii wykonywania dachów metalowych pozwala na realizację dachów ,które mogą być jednocześnie estetyczne, funkcjonalne i ekonomiczne,

– co powoduje, że współcześni architekci coraz częściej sięgają po perforowane elementy okładzinowe.

– Z jakich materiałów mogą być produkowane elewacje perforowane, co wpływa na wybór materiału oraz, który z nich daje największe możliwości?

– Na co należy zwracać uwagę przy projektowaniu wzoru perforacji?

– Dach jako ,,piąta elewacja,, – dachy o złożonej geometrii i wysokich wymaganiach w zakresie estetyki – jak kształtować konstrukcję takich dachów?

Zapraszamy na webinar, na którym dr inż. PK Paweł Żwirek odpowie na powyższe pytania na przykładzie realizacji.

Udział bezpłatny, rejestracja: https://bit.ly/elewacje-i-dachy-rejestracja