Wyniki Rankingu Budowlanej Marki Roku 2021

Dostępna jest już klasyfikacja najlepszych marek materiałów budowlanych!

10 czerwca ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku I Champion Roku 2021, które  Stowarzyszenie DAFA objęło Patronatem Branżowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz działających na terenie kraju Generalnych Wykonawców.

Od 2004 ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadza wśród kilku tysięcy firm wykonawczych ogólnopolskie badania, na podstawie których formułuje ranking dla kilkudziesięciu kategorii. Cyklicznie jest wzbogacany o kolejne nowe kategorie.

W edycji 2021 pojawiły się nagrody indywidualne dla osób, które szczycą się osiągnieciami w zakresie marketingu oraz strategii produktowej.

Nagroda MARKETER XXI WIEKU dotyczy osiągnięć w działaniach związanych ze strategią marketingową marki i jej promocją wśród wykonawców.

Nagroda PROMOTOR XXI WIEKU łączy w sobie osiągnięcia w działaniach związanych zarówno z samą marką, jak i produktami nią firmowanymi.  Podstawą do ich sformułowania są  badania realizowane w ramach Rankingu Budowlana Marka Roku.

Jak wspomniała pani Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku: “COVID-19 nie przeszkodził w realizacji badania. Odbyło się ono wg założonego harmonogramu, a w związku z rosnącymi potrzebami rynku dodaliśmy kolejną kategorię: „Generalny Wykonawca przyjazny firmom budowlanym”. ”

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl.

A już teraz poznajcie laureatów Budowlanej Marki Roku 2021.