Konferencja z udziałem DAFA_NOWOCZESNE DACHY W BUDOWNICTWIE ZRÓWNOWAŻONYM, Warszawa

Zapraszamy na konferencję „NOWOCZESNE DACHY W BUDOWNICTWIE ZRÓWNOWAŻONYM” organizowaną przez Archmedia, w którą Stowarzyszenie DAFA włączyło się w roli Patrona Branżowego.

Program konferencji w dn. 28 września w Warszawie wzbogaci referat merytoryczny DAFA pt. “Dachy zielone w uprawie intensywnej. Dobór materiałów, projektowanie, wykonawstwo w odniesieniu do Wytycznych DAFA”, który wygłosi Pan Krzysztof Wielgus – Koordynator Grupy Merytorycznej DACHY ZIELONE DAFA.

Założenia programowe:

  • Projektowanie nowoczesnych dachów zrównoważonych w budownictwie certyfikowanym – dachy zielone, dachy użytkowe na wybranych przykładach (prezentacja projektanta, architekta z realizacji zaproszonych firm z obszaru generalnego wykonawstwa)
  • Trendy w nowoczesnym budownictwie zrównoważonym, zielonym – rozwiązania systemowe, techniczne na rynku materiałów budowlanych
  • Remonty dachów na obiektach istniejących, przygotowanie techniczne dachu do realizacji instalacji OZE
  • Monitoring dachów pod realizacje fotowoltaiczne na dachach hal przemysłowych i magazynowych, ocena nośności dachu
  • Inwentaryzacja instalacji pod dachem oraz na dachu oraz samej konstrukcji, metody doboru bezpiecznego schematu obciążeń ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowania dachu w okresie zimowym
  • Przeglądy techniczne w kontekście serwisowania instalacji OZE na dachu w odniesieniu do bezpieczeństwa konstrukcji i ppoż.
  • Dachy zielone w uprawie intensywnej. Dobór materiałów, projektowanie, wykonawstwo w odniesieniu do Wytycznych DAFA- Partner Branżowy

Krzysztof Wielgus – Założyciel i Prezes Zarządu ZIDA Sp. z o.o. Z branżą dachów zielonych związany od przeszło 10 lat. Aktywny członek stowarzyszeń branżowych: Stowarzyszenia DAFA, Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone” oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów. We współpracy z rzeczoznawcami PSDZ-NOT, pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach i Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach prowadzi szkolenia z zakresu projektowania i wykonywania dachów zielonych. Jest aktywnym wykładowcą PSDZ-NOT. Zawodowo skupia się m.in. na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań dla dachów zielonych oraz doradztwie projektowym i wykonawczym. Autor licznych artykułów branżowych oraz referatów prezentowanych na konferencjach i szkoleniach, m.in. w Ostrawie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Skierniewicach. Członek zespołu redakcyjnego „Wytycznych dla dachów zielonych” opracowywanych w Grupie Merytorycznej DACHY ZIELONE Stowarzyszenia DAFA.

 

Warunki uczestnictwa i rejestracja dostępne są na stronie organizatora: ARCHMEDIA Konferencje i Szkolenia

ARCHMEDIA Grażyna Gałka
Tel. +48 600 358 840
Email: info(atm)archmedia.pl