Dołącz do najsolidniejszych wykonawców dachów płaskich i fasad rekomendowanych przez DAFA!

Uzyskasz wsparcie naszych ekspertów technicznych i rzeczoznawców – DAFA wydaje opinie dot. problematycznych kwestii jak zastoiny wodne, mediuje w sprawach spornych.

Pomożemy Ci umocnić pozycję negocjacyjną i chronić Twoje interesy – w ramach warsztatów z kancelarią prawną nauczymy Cię jak negocjować umowy (m.in. kaucje gwarancyjne), na co nie wolno się zgadzać przy ich podpisywaniu oraz jakie narzędzia zabezpieczą Cię przed rozliczeniem świadczeń za roboty budowlane?

Przekażemy CI wytyczne do projektowania i wykonywania dachów płaskich, zielonych i fasad, uznawane za powszechnie obowiązujące zasady techniki i podpowiemy jak je wykorzystać na budowie.

Udostępnimy Ci szkolenia pomocne w szybkim dostosowaniu się do zmian w przepisach, nowych technologiach i poprawnych praktykach.

Umocnisz swój wizerunek z rekomendacją i certyfikatem DAFA.

Zyskasz promocję swojej firmy przez informację na stronie DAFA, Newslettery, miejsce w Katalogu Członków DAFA, udział w Kampanii „Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA” skierowanej do GW, projektantów, deweloperów, inwestorów.

Nawiążesz nowe i umocnisz dotychczasowe kontakty biznesowe w ramach spotkań, szkoleń, integracji.

Będziesz miał możliwość wpływu na rozwój rynku poprzez uczestnictwo w pracach grup merytorycznych, opracowujących standardy jakości i wytyczne techniczne dla wybranych dziedzin (dachy płaskie, ppoż., wytyczne odbiorowe, dachy zielone itd.).

Będziesz miał możliwość prelekcji na naszych konferencjach.Uzyskasz preferencyjne warunki udziału w targach, konferencjach, reklamach w prasie.

Więcej w zakładce: Zostań członkiem.

Adamietz Sp. z o.o.

ul.Braci Prankel 1, 47-100 Strzelce Opolskie
tel. +48 (77) 46 33 775
fax. +48 (77) 46 33 176
e-mail: adamietz@adamietz.pl
strona www: adamietz.pl

Firma Adamietz Sp. z o.o. została założona w 1997 roku przez Pana Rajmunda Adamietz, który do dnia dzisiejszego jest właścicielem i Prezesem Zarządu Spółki. Spółka zajmuje się pełnym spectrum procesów związanych z prowadzeniem inwestycji budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem Generalnego Wykonawstwa oraz produkcją płyt warstwowych (Arpanel), konstrukcji stalowych (Formopex) i profili zimnogiętych oraz obróbek blacharskich (Profilar).

Spółka przeprowadziła kilka projektów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, w szczególności w ramach produkcji płyt warstwowych, stając się jednym z liderów zarówno na rynku krajowym jak i europejskim (eksport do Niemiec, Holandii, Czech, Austrii, Słowacji). W ramach działalności Generalnego Wykonawstwa firma Adamietz skupia się w szczególności na szeroko pojętych projektach kubaturowych zarówno dla klientów prywatnych, jak też publicznych. W specjalizacji ciężkiego budownictwa przemysłowego i logistycznego znajduje się w czołówce wykonawców na rynku krajowym, wnosząc w jego rozwój kulturę firmy rodzinnej, stawiającej przede wszystkim na rzetelność, jakość, etykę oraz zadowolenie klienta. Jednocześnie, poprzez najwyższej klasy kadrę managerską absorbuje, ale i rozwija najnowocześniejsze technologie stosowane w budownictwie.

 

 

Więcej

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

ul. Zwycięska 41, 53-033 Wrocław
tel. +48 71 360 53 50

Działalność firmy obejmuje projektowanie, dostawę i montaż hal stalowych w zakresie:

• Projektu konstrukcji obiektu;

• Dostawy i montażu konstrukcji wraz z obudową dachu i ścian, naświetlami dachowymi, bra-mami, drzwiami, oknami;

• Nadzoru prowadzonych prac z pełną dokumentacją.

Więcej

B.E.H. Sp. z o.o.

ul. Dereniowa 2/100, 02-776 Warszawa
tel. 22 644 15 19
e-mail: beh@beh.pl
strona www: www.beh.pl

Spółka B.E.H. specjalizuje się od 1993 roku w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie pokryć dachowych oraz montażu lekkiej obudowy ścian.

Doświadczenie zawodowe kierownictwa i pracowników firmy jest gwarancją dobrej jakości wykonywanych prac.

Wysoki standard usług potwierdzają liczne referencje i zadowolenie klientów.

Firma współpracuje z producentami materiałów o światowej renomie.

Spółka B.E.H. jest autoryzowanym wykonawcą pokryć w technologii takich firm jak: PROTAN, SIKA, FIRESTONE, ICOPAL, SOPREMA i innych.

Więcej

Balkar Technology Sp. z o.o.

ul. Towarowa 36, 28-200 Staszów
tel. +48 (15) 864 23 79
fax. +48 (15) 864 23 79 wew. 23
e-mail: biuro@balkar.pl
strona www: www.balkar.pl

BALKAR Technology Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku budowlanym od 1991 r. realizującym obiekty w technologii konstrukcji stalowych, z zastosowaniem systemów lekkiej obudowy dachów i ścian.

Zajmujemy się także montażem pasm świetlnych oraz świetlików punktowych. Uzupełnieniem naszej oferty jest montaż profesjonalnych systemów odprowadzających wodę z połaci dachowych w tym systemy podciśnieniowe.

Lata doświadczeń i testowania najlepszych i najbardziej sprawdzonych technologii pozwoliły nam stworzyć własny nowoczesny system pasm świetlnych BAL UNILIGHT 2000. Oferowane pasma posiadają stosowne badania i atesty przeprowadzone w Zakładzie Konstrukcji i Elementów Budowlanych ITB w Warszawie oraz Zakładzie Badań Ogniowych ITB w Warszawie.

Więcej

BIn-Montaż Sp. z o.o.

ul.Kruszyńska 13-21, 86-005 Białe Błota
tel. (+48 52) 323 96 40
fax. (+48 52) 323 96 59
e-mail: ep@binbiuro.pl
strona www: www.binbiuro.pl

BIn – Montaż specjalizuje się we wznoszeniu konstrukcji oraz wykonywaniu lekkich obudów obiektów kubaturowych budownictwa przemysłowego i ogólnego. Świadczymy bezpośrednie usługi w zakresie:

• zabezpieczenia dostaw i montaż elementów konstrukcyjnych obiektów kubaturowych w postaci:

– ustrojów stalowych prętowych, profilowych i blachownicowych,

– żelbetowych elementów prefabrykowanych – w tym dźwigarów sprężanych,

– drewnianych więźb dachowych – w tym konstrukcji klejonych,

• dostawy i montażu kompletnych systemów lekkich obudów obiektów w nowoczesnych technologiach dostępnych na rynku rozwiązań materiałowych dedykowanych dla budownictwa przemysłowego, wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oraz użyteczności publicznej,

• dostawy i montażu specjalistycznych obudów przeznaczonych na potrzeby przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego oraz papierniczego.

Więcej

Bupro SolidneDachy.pl

ul. Kolonia Zygmunt 20, 41-909 Bytom
tel. 32 226 37 59
e-mail: sikorski.b@SolidneDachy.pl
strona www: www.SolidneDachy.pl

Od 1988 roku Firma BUPRO SolidneDachy.pl zajmuje się wykonawstwem pokryć dachowych obiektów wielkopowierzchniowych oraz domków jednorodzinnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, solidności, terminowości wykonywanych zleceń oraz wysokiej jakości usług, posiadamy znaczącą pozycję w swojej branży.

Przeważająca część naszych obrotów powstaje we współpracy z takimi firmami, jak: Hochtief, Budus, Mostostal, Budimex, Bipromet itp.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych dotyczących hydro- i termoizolacji w dowolnych technologiach.

Więcej

C&S Construction Sp. z o.o.

ul. Stanisława Dubois 114/116, lok. A1.08, 93-486 Łódź
tel. 734 000 437
e-mail: n.karolczak@csconstruction.pl
strona www: www.csconstruction.pl

Firma C&S Construction Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą obiektów przemysłowych, nowoczesnych biurowców.
Projektuje, dostarcza i montuje konstrukcje stalowe, również je wzmacnia.
Firma dokonuje także modernizacji i remontów hal, elewacji wentylowanych.

Więcej

Chornet Dachy Fasady

ul. Spółdzielcza 10, 65-082 Zielona Góra
tel. +48 (68) 32 57 800
fax. +48 (68) 32 57 800
e-mail: chornet@chornet.pl
strona www: chornet.pl

Firma CHORNET, od ponad 12 lat zajmuje się realizacją dachów płaskich na obiektach przemysłowych, centrach handlowych i logistycznych. W trakcie swojej działalności zdobywaliśmy uprawnienia i doświadczenia w nowoczesnych technologiach krycia dachów płaskich papą termozgrzewalną, folią PVC, membraną EPDM. Tymi materiałami wyremontowaliśmy obiekty przemysłowe należące do czołowych producentów materiałów izolacyjnych oraz przemysłowo-spożywczych, a także obiekty oświatowe i sakralne, gdzie uzyskaliśmy opinię rzetelnego wykonawcy.

Wraz ze zdobywaniem doświadczenia przy wykonywaniu dachów płaskich poszerzaliśmy swoją działalność o ocieplanie budynków, izolacje ciężkie zbiorników, silosów, fundamentów i ścian budynków oraz mostów, prace antykorozyjne konstrukcji stalowych i betonowych. Odbudowa dachów zielonych z odpowiednim systemem drenażowym, renowacje istniejących naświetli dachowych lub montaż nowych. Świadczymy również kompleksowo usługi blacharskie jako obróbki oraz w pełnej odbudowie ścian, gzymsów i połaci dachu.

Więcej

Commercecon Sp. z o o. Sp.K.

ul. Inwestycyjna 5, 95-050 Konstantynów Łódzki
tel. +48 42 632 10 20
fax. +48 42 632 10 39
e-mail: biuro@commercecon.pl
strona www: www.commercecon.pl

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość, a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy.

Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym, jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż konstrukcji i hal stalowych.

Realizujemy obiekty przemysłowe takie, jak: konstrukcje stalowe i hale stalowe. Wykonujemy hale magazynowe i hale produkcyjne na terenie całego kraju.

W naszych działaniach opieramy się na sprawdzonych i nowoczesnych technologiach, zgodnych z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom Klientów, stale wzbogacamy swoją ofertę. Co za tym idzie nie tylko hale magazynowe, hale produkcyjne i obiekty przemysłowe są naszą specjalnością.

Jesteśmy też otwarci na realizację zamówień hal o różnym przeznaczeniu. Oferowane przez nas hale stalowe i konstrukcje stalowe cechują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, wygodą użytkowania, bezawaryjną eksploatacją oraz estetyką elewacji.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom montaż konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie, a także kompleksową i profesjonalną obsługę.

Więcej

DWD Bautech Sp. z o.o.

ul. Wajdeloty 9/4, 80-437 Gdańsk
tel. +48 61 278 77 00
fax. +48 61 623 19 89
e-mail: biuro@dwdbautech.pl
strona www: www.dwdbautech.pl

Głównym celem DWD BauTech sp. z o. o. jest zapewnienie klientom kompleksowej usługi dostawy oraz wykonawstwa w zakresie szeroko rozumianej strefy budownictwa kubaturowego. Szybkość reakcji, terminowość oraz duża elastyczność to cechy, które wyróżniają nas na rynku.

Podstawowy zakres naszej działalności to produkcja oraz montaż następujących produktów:
– świetliki dachowe
– klapy oddymiające
– system podciśnieniowego odwodnienia dachu
– świetliki połaciowe dopasowane do płyt warstwowych różnych producentów
– naświetla ścienne
– zadaszenia

Produkty z naszego asortymentu są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, przy zachowaniu wymaganych standardów bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów.

Więcej

EKO PROJEKT Sp. z o.o.

ul. Rubież 7, 71-027 Szczecin
tel. 503 615 805
e-mail: biuro@ekoprojekt24.eu
strona www: www.ekoprojekt24.eu

Eko Projekt zapewnia kompleksową obsługę inwestycji przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszych dostępnych rozwiązań i zachowaniu najwyższych standardów wykonywanych prac. Nasz profesjonalizm potwierdza duże doświadczenie m.in. w renowacji dachów obiektów zabytkowych będących pod nadzorem konserwatorskim.

W głównym zakresie naszej oferty znajduje się:

  • Wykonawstwo dachów płaskich – papy termozgrzewalne, PVC, TPO, EPDM;
  • Montaż i przeglądy systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości;
  • oraz inne prace instalacyjne.
Więcej

EQUITAS. PL SP. Z O.O.

ul. Ciepłownicza 28
31-574 Kraków
tel.+48 880 055 616
e-mail: equitas.pl@gmail.com
strona www: www.equitas.pl

 

Firma dekarska. Montaż dachów płaskich z membran PVC w dużych halach: produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, galeriach handlowych.

Wysoki standard oraz terminowość wykonania robót potwierdzają liczne referencje i zadowolenie partnerów.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na montaż dachów płaskich w technologiach membran PVC.

Więcej

FFB Sp. z o.o.

ul. Tadeusza Śliwiaka 39, 30-798 Kraków

tel. +48 (12) 307 35 33

fax. +48 (12) 307 17 73
e-mail: ffb@ffb.com.pl
strona www: www.ffb.com.pl

Ubierając budynki FFBUILDING podejmuje się realizacji projektów skrojonych na miarę.

Wykonujemy nietypowe, jednostkowe realizacje w obszarze metalowych okładzin elewacyjnych. Zatrudniając specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży elewacyjnej wyróżniamy się na rynku umiejętnością rozwiązywania złożonych problemów konstrukcyjno architektonicznych.

Wykwalifikowana kadra montażystów jest w stanie sprostać realizacji prac o podwyższonym stopniu dbałości o szczegóły. Szybkie tempo montażu zapewniamy dostarczając na plac budowy elementy wstępnie sprefabrykowane – swego rodzaju klocki do ułożenia według opracowanej wcześniej instrukcji.

 

FFBuilding oferuje usługi z zakresu montażu, dostawy oraz projektowania:

KOMPLETNYCH ELEWACJI WENTYLOWANYCH

  • metalową podkonstrukcję o podwyższonych parametrach termicznych,
  • okładziny z paneli pełnych lub perforowanych, surowych lub malowanych proszkowo
  • panele z blach stalowych, nierdzewnych, aluminiowych, Cor-ten i innych metali,
  • okładziny z płyt Rockpanel, HPL, włókno-cementowych.

OBUDÓW Z ŻALUZJI AKUSTYCZNYCH

NIETYPOWYCH BALUSTRAD Z OKŁADZINAMI METALOWYMI

ELEMENTÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I MAŁEJ ARCHITEKTURY

Więcej

GOLDBECK SOLAR POLSKA sp. z o.o.

ul. Towarowa 20, 65-052 Poznań
tel. +48 532 665 276, +48 539 148 411
e-mail: Maciej.kulawik@goldbecksolar.com
Maria.zaborowska@goldbecksolar.com
strona www: www.goldbecksolar.com/pl 

GOLDBECK SOLAR jest międzynarodowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w budowie przemysłowych, wielkoskalowych instalacji na dachach płaskich powyżej 1 MWp. Zakres działalności obejmuje cały wachlarz usług, od opracowania projektu, budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, po selektywne finansowanie i zarządzanie aktywami.

Więcej

IZODACH Sp. z o.o.

ul. Proszówki 3, 32-700 Bochnia
tel. (14) 611 59 81
fax. (14) 611 01 83
e-mail: biuro@izodach.pl
strona www.izodach.pl

IZODACH Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą działającą na rynku budowlanym od 1999r.

Kompleksowo realizujemy prace związane z wykonywaniem pokryć dachowych i obudów ścian.

Specjalizujemy się w realizacji dużych obiektów, służąc radą w zakresie doboru najbardziej oszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oraz opracowując koncepcje dla nietypowych projektów.

W naszym portfolio znajduje się ponad 500 zrealizowanych projektów pokryć dachowych. Są to przedsięwzięcia należące do dużych i prestiżowych kontraktów w zakresie budownictwa:

  • Przemysłowego (hale, centra logistyczne centra handlowe)
  • Mieszkalne (budynki mieszkalne wielorodzinne, hotele)
  • Użyteczności publicznej (hale sportowe, stadiony, szpitale, przedszkola, pawilony wystawiennicze)

Doświadczenie zdobyte podczas realizacji oraz determinacja w wykonywaniu ambitnych zadań są naszym atutem. Jesteśmy przygotowani do spełniania stale rosnących wymagań Inwestorów.

IZODACH Sp. z o.o. Sp. k. to spółka rozpoznawalna na rynku jako rzetelna firma kierująca się zasadami fair play w stosunku do klientów jak i pracowników. Dobre przygotowanie kadry technicznej i wieloletnie doświadczenie zespołów wykonawczych, pozwoliło by Izodach osiągnął specjalizację w wykonawstwie pokryć dachowych, dzięki czemu możemy zagwarantować profesjonalną obsługę i wysoki poziom jakości wykonywanych prac.

Głównym wyznacznikiem działalności firmy jest strategia oparta na jakości i konkurencyjności świadczonych usług. Powiększające się grono naszych Zleceniodawców jest potwierdzeniem zaufania na jakie nasza firma pracuje od początku swojego istnienia.

Nasi Klienci wybierają IZODACH, gdyż jest to firma spełniająca w niezawodny sposób ich oczekiwania.

Więcej

Izowes Sławomir Wesołowski

ul. Stokrotki 4, 05-079 Okuniew

Izowes jest firmą oferującą kompleksowe wykonanie dachów tradycyjnych i zielonych oraz hydroizolacje fundamentów, zbiorników i tarasów w technologii pap termozgrzewalnych, EPDM, PCV, FPO, TPO, izolacje mineralne i obróbki blacharskie na terenie całej Polski. Szczególny nacisk kładziemy na dobrą obsługę i wysoką jakość wykonywanych prac. Dysponujemy zapleczem wykwalifikowanych pracowników z ponad 20-letnim stażem pracy w tej branży oraz wysokiej jakości sprzętem.

Więcej

Jarema-Wawa Jarosław Andrusewicz

ul. Piesza 15, 70-663 Szczecin
tel. 601591102
e-mail: biuro@jarema.com.pl
strona www: www.jarema.com.pl

Wykonywanie obudów dachów płaskich i ścian. Firma działa od 2005 r.

Więcej

Kalamala Sp. z o.o.

ul. Sadów, ul. Leśna 7, 42-700 Lubliniec
tel. 34 356 11 23
e-mail: info@kalamala.pl
strona www: www.kalamala.pl

Nasza firma została założona w 1991 roku. Zdobyte doświadczenia i wieloletnia praktyka poparta znajomością produktów pozwala na zaoferowanie naszym klientom sprawdzonych, niezawodnych i nowoczesnych rozwiązania gwarantujących zadowolenie przez wiele lat. Doświadczenie i stosowanie nowoczesnych technologii popartych fachową wiedzą czyni z nas dobrego i godnego zaufania partnera w biznesie. Jako firma zajmuje się trzema głównymi kierunkami: Wykonywaniem pokryć dachowych, tarasów i balkonów. Sprzedaż pokryć dachowych i materiałów budowlanych. Sprzedaż produktów najwyższej jakości do uszczelnień dachów, tarasów i balkonów.

Więcej

Lipiński Dachy Sp. z o.o.

ul. Majowa 79, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
tel. 509 807 401
e-mail: biuro@lipinski.com.pl

Lekka obudowa ścian i dachów.

Więcej

MAK-DACHY Marcin Kozakiewicz

ul. Stanowicka 14 , 52-019 Wrocław
tel. 607304602
e-mail: biuro@makdachy.pl
strona www: www.makdachy.pl

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonawstwie hydroizolacji dachów płaskich, tarasów, płyt garażowych zarówno zielonych jak i eksponowanych. Pracujemy na membranach TPO, EPDM, PVC. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, zarówno w pionie produkcyjnym jak i dziale przygotowawczym (technicznym).

Więcej

MSC Sp. z o.o.

ul. Dereniowa 10/149, 02-776 Warszawa
tel. 514 310 010
e-mail:biuro@mscbud.pl

MSC Budownictwo Ogólne Marcin Sobota od 2010 r. świadczy usługi w wykonawstwie dachów płaskich na terenie całej Polski. W październiku 2021 roku firma przekształciła się w MSC Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma MSC cały czas się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje oraz dba o jakość swoich usług.

Więcej

Ocmer Sp. z o.o.

al. Kościuszki 80/82, 90-437 Łódź
tel. 691 542 604, 601 956 964
e-mail: office@ocmer.com.pl; mwojcik@ocmer.com.pl
strona www: www.ocmer.com.pl/

Firma Ocmer należy do międzynarodowego holdingu budowlanego Janssen de Jong Groep i specjalizuje się w budowie wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych. Na polskim rynku budownictwa przemysłowego jesteśmy od 1994r.

Więcej

P.P.U.H. PROMUS Ruda Śląska Sp. z o.o.

ul. Gen. Hallera 18a, 41-709 Ruda Śląska
tel. 32 34 20 601
fax. 32 34 20 602
e-mail: info@promus.com.pl
strona www: www.promus.com.pl

Od projektu przez wykonanie i montaż konstrukcji obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i handlowo-usługowych, infrastruktury technicznej oraz budynków związanych z ochroną środowiska.

Więcej

PHU DEKPO Jerzy Bobrowski

ul. Letnia 10, 62-021 Paczkowo
tel. +48 (61) 81 74 834
e-mail: dekpo@wp.pl

Pold-Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o.

ul. Źródlana 2
32-070 Wołowice
tel. +48 (12) 643 16 90
fax. +48 (12) 686 36 10
e-mail: biuro@pold-plast.com.pl
strona www: pold-plast.com.pl

Polting S.A.

ul. Jagodowa 10, 44-110 Gliwice
tel. +48 (32) 23 25 870
fax. +48 (32) 23 25 870
e-mail: info@polting.com.pl
strona www: www.polting.com.pl

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe NTB Sp. z o.o.

ul. Torowa 41, 32-050 Skawina
e-mail:oferty@ntb.krakow.pl

ROOF-TECH SP. Z O.O.

ul. Grzybowa 10 D, 80-298 Gdańsk
tel. 664 765 550
e-mail: biuro@martom.eu

TECHNODACH Sp. z o.o.

ul. Przędzalniana 4c/1, 15-688 Białystok
tel. 508 127 832
e-mail:biuro@technodach.pl
strona www: www.technodach.pl

Firma zajmuje się wykonawstwem dachów płaskich oraz elewacji w systemach blaszanych (płyty warstwowe, blaszane elewacje wentylowane).

Więcej

Tectum Group Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 48, 05-820 Piastów
tel. +48 (22) 77 39 338
fax. +48 (22) 77 39 615
e-mail: info@tectumgroup.pl
strona www: www.tectumgroup.pl

Tectum Group w Polsce od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi dekarskie najwyższej jakości. Firma wypracowała pozycję wiodącego eksperta oferującego możliwość pracy przy wykorzystaniu wszystkich rodzajów hydroizolacji. Dzięki działowi Roofcomfort oferuje również usługi z zakresu renowacji oraz napraw.

Firma świadczy usługi dotyczące nowo budowanych obiektów oraz istniejących w całej Polsce oraz za granicą, posiada biura w 3 lokalizacjach – Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.

Firma “matka” ma siedzibę w Belgii  i funkcjonuje na rynku od 70 lat.

Technologie: papy termozgrzewalne, membrany PCV, membrany EPDM, blachy trapezowe, blachy tytancynk, izolacje płynne, obróbki blacharski, dachowe systemy bezpieczeństwa, dachy zielone, nawierzchnie tarasów.

Kluczowi dostawcy: Ravago, Soprema, Protan, Bauder, IKO, Styropmin, Tyron, Icopal, Sika, Firestone, Pruszyński, Etanco, Baltic Fasteners, Koelner.

Więcej

Termatex Sp z o.o.

ul. Ostojów 43 A, 26-130 Suchedniów
tel. +48 (41) 25 43 900
fax. +48 (41) 25 43 902
e-mail: handel@termatex.pl; wykonawstwo@termatex.pl
strona www: www.termatex.pl

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych ,,Termatex’’ Sp. z o.o. działa od roku 1987 zatrudniając ponad 250 osób.

Podstawowym obszarem działalności jest kompleksowa obsługa klienta poprzez:
– wykonawstwo robót budowlanych, a w szczególności: pokryć dachowych, obudów ścian, robót elewacyjnych, dociepleniowych i wykończeniowych;
– dystrybucję bitumicznych materiałów izolacyjnych austriackiej firmy VILLAS oraz niemieckiej Binne;
– produkcję płyt TERMATEKT (styropian oklejany papą) oraz profili z materiałów termoizolacyjnych do kształtowania spadków na dachu;
– dystrybucję dachowych materiałów termoizolacyjnych ( wełna, styropian), preparatów, urządzeń i akcesorii dachowych;
– produkcja i montaż konstrukcji stalowych.

Więcej

TRANS-EUROPA Józef Chmura

ul. Leksandrowa 80, 32-720 Nowy Wiśnicz
tel. +48 14 68 63 966
e-mail: transeuropa@op.pl
strona www: http://www.t-europa.pl

Firma „Trans-Europa” działa na rynku od 1988r.

Początkowo zajmowaliśmy się budownictwem przemysłowym połączonym z transportem krajowym i międzynarodowym, z czego pozostała nazwa firmy. W roku 2007 dostosowaliśmy się do zapotrzebowania na polskim rynku rezygnując z transportu, a rozwijając się wyłącznie w jednym kierunku – budownictwo.

Specjalizujemy się przede wszystkim  w wykonywaniu i remoncie obiektów przemysłowych, budynków hut, hal magazynowych, wielopołaciowych budynków użytku publicznego.

Zajmujemy się usługami budowlanymi począwszy od konstrukcji stalowej, przez lekką obudowę, aż po wykonanie dachu wraz z obróbkami blacharskimi.

Prace montażowe wykonujemy na terenie całej Polski, a w szczególności jest to:

– montaż blach trapezowych

– montaż systemowych elewacji

– termoizolacje z wykorzystaniem wełny mineralnej, styropianu

– hydroizolacje dachów płaskich z papy termozgrzewalnej, EPDM- u, PVC

– elewacje lekko-mokra.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest dobra opinia, dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową www.t-europa.pl , gdzie znajdą Państwo referencje od Firm, z którymi współpracujemy.

Więcej

ZIS Invest Group Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 19a, 95-200 Pabianice
tel. 48 505 856 333
e-mail:biuro@dachy-zrbzawadzki.pl
strona www: www.dachy-zrbzawadzki.pl

Jesteśmy firmą z 30letnim doświadczeniem na dachach płaskich. Wykonaliśmy wiele inwestycji w Polsce jak i za granicą. Stosujemy systemy, które umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie izolacji termicznej dachu. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii, wykonane przez naszą firmę dachy płaskie cechują się bardzo dużą trwałością. Stale się szkolimy i podnosimy nasze kwalifikacje aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie.

Więcej
Powrót